جایگاه تبلیغات

اتاقک، اجاره و رزرو آنلاین ویلا، سوئیت و اقامتگاه

  • ۱۴۰۱-۱۲-۱۱
  • ۲۲ بازدید
اتاقک، اجاره و رزرو آنلاین ویلا، سوئیت و اقامتگاه

با اپلیکیشن اتاقک می‌توانید اطلاعات اقامتی مربوط‌به بیش از ۸,۰۰۰ ویلا و سوئیت و اقامتگاه را در بیش از ۲۵۰ شهر ایران به‌صورت آنلاین دراختیار داشته باشید و محل اقامت دلخواهتان را رزرو کنید.

اکثر مردم سفرکردن را دوست دارند. معمولا قبل از رفتن به سفر، سوالاتی ازاین‌دست را از خودمان می‌کنیم: محل اقامتمان کجا باشد؟ هزینه‌ی اقامت چقدر است؟ با چه کیفیتی می‌توانیم جای مناسبی اجاره کنیم؟ مکانی که برای اقامت انتخاب می‌کنیم امنیت دارد؟

خیلی از ما دوست داریم به شهرهای بزرگ‌‌وکوچک ایران سفر کنیم؛ ولی موضوع اقامت به مانعی بزرگ برای سفرمان تبدیل شده است. گاهی هزینه‌ی هتل‌های چندستاره بسیار گران است و اگر بخواهیم بدون برنامه‌ریزی و مشخص‌کردن محل اقامت سفر کنیم، چندان عقلانی نیست و مجبوریم به‌سراغ دلالان کنار جاده برویم. حتی گاهی رو انداختن به دوستان و اقوام برای اقامت چندروزه و سفری ساده و معمولی کار سختی است. پس، راهکار چیست؟  

اپلیکیشن اتاقک

اپلیکیشن اتاقک؛ سامانه‌ای برای ارتباط بین میزبان و مهمان

اپلیکیشن اتاقک سعی می‌کند به‌طور نظام‌مند مشکل اقامتگاه برای سفر را حل کند و مسافران می‌توانند ازطریق این سامانه اطلاعات ۸,۰۰۰ اقامتگاه را در بیش از ۲۵۰ شهر کوچک‌وبزرگ ایران در اختیار داشته باشند.

ابتدا، باید مقصدتان را مشخص کنید. اگر به فکر اجار‌ه‌ی اقامتگاهی تخفیف‌دار هستید، اتاقک گزینه‌های اقامتی تخفیف‌دار را با‌توجه‌به قیمت مشخص‌شده‌‌تان معرفی می‌‌کند. درنتیجه، باتوجه‌به بودجه‌‌ی مدنظرتان برای سفر می‌توانید محل اقامتتان را انتخاب کنید. افزون‌براین، اتاقک اطلاعات متنی و تصویری کاملی درباره‌ی همه‌ی اقامتگاه‌های سراسر ایران دراختیار مشتریان قرار می‌دهد؛ هرچند برخی مسافران ادعا می‌کنند برخی اقامتگاه‌های اتاقک قیمت گرانی دارند.

مسافران می‌توانند قبل از سفر، تصاویر مختلف و توضیحات مربوط‌به اقامتگاه‌ها را مشاهده کنند. درنتیجه، انتظار می‌رود بتوانند آگاهانه انتخاب کنند. اتاقک سیستم امتیازدهی به اقامتگاه‌ها را برای کاربران در نظر گرفته و مسافران می‌توانند از دیدگاه‌های مشتریانی آگاه شوند که قبلا از آن اقامتگاه استفاده کرده‌اند و باتوجه‌به امتیازهای سیستم امتیازدهی، اقامتگاه دلخواهشان را انتخاب کنند. گاهی نیز اطلاعات اقامتگاه کامل نیست؛ ولی نکات منفی خاصی در توضیحات ارائه نشده است. برای مثال، جاده‌ی منتهی به اقامتگاه مسیر دشوارگذر داشته و در توضیحات به این نکته‌ی مهم اشاره نشده است و در توضیحات و تصاویر، فقط نکات مثبت درج شد‌ه‌اند. 

اپلیکیشن اتاقک

سفری اقتصادی و با امنیت زیاد

بی‌شک همه دوست داریم سفری اقتصادی و با امنیت زیاد را تجربه کنیم. اتاقک مدعی است می‌تواند به همه‌ی کاربران با بودجه‌های مالی مختلف محل اقامت مناسب معرفی کند. معمولا قیمت‌های تعیین‌شده در اتاقک از هتل‌ها ارزان‌تر است؛ هرچند برخی از کاربران اتاقک معتقدند برخی میزبان‌ها، باتوجه‌به موقعیت مکانی و البته امکانات، قیمت گرانی برای اقامتگاه‌های خود تعیین کرده‌اند و از سیستم نظارت اتاقک بر قیمت اقامتگاه‌ها رضایت ندارند. البته، کاربرانی هم بوده‌اند که از قیمت‌های اعلام‌شده راضی بوده‌اند.

یکی دیگر از موضوعات مهمی که اتاقک بدان اشاره می‌کند، این است که تمام مجوزهای قانونی را دریافت می‌کند و به مسافران این اطمینان را می‌دهد که می‌توانند با خیال راحت اقامتگاه را اجاره کنند. اتاقک از تمامی صاحبان اقامتگاه‌ها گواهی سوءپیشینه دریافت می‌کند. با اینکه انجام چنین کاری می‌تواند ترمزی برای سودجویان باشد، امکان دورزدن قانون همیشه وجود دارد.

اپلیکیشن اتاقک

ویژگی‌های اپلیکیشن اتاقک

علاوه‌براینکه کاربران می‌توانند ازطریق سامانه‌ی اتاقک، اقامتگاه دلخواه خود را رزرو کنند یا اگر میزبان باشند اقامتگاه خود را ثبت کنند، امکان رزرو آنلاین ازطریق اپلیکیشن اتاقک نیز وجود دارد. ظاهرا اتاقک رابط کاربری خود را به‌روزرسانی‌کرده تا مسافران و میزبانان بتوانند راحت‌تر با اتاقک کار کنند.

معمولا در برخی روزهای سال، به‌ویژه در تعطیلات، قیمت اجاره‌ی اقامتگاه‌ها تغییر می‌کند. اپلیکیشن اتاقک برای آنکه مشتریان به‌راحتی بتوانند از قیمت رزرو اقامتگاه‌ها‌ در روزهای مختلف مطلع شوند، تقویم روزانه‌ی اقامتگاه‌ها را به‌روزرسانی کرده است. درنتیجه، کاربران می‌توانند در تقویم جدید، قیمت روزانه‌ی هر اقامتگاه‌ را مشاهده کنند. ممکن است قیمت اقامتگاهی در برخی تاریخ‌های تقویم گران‌تر و در برخی تاریخ‌ها ارزان‌تر باشد. در ایام تعطیلات، قیمت‌ها گاهی تا چندبرابر افزایش می‌یابد که می‌تواند ترمزی برای سفر برخی مسافران باشد.

اپلیکیشن اتاقک

انتخاب آگاهانه محل اقامت خود

اتاقک برای هر اقامتگاه توضیحات کاملی همراه‌با تصویر ارائه می‌دهد. برای برخی اقامتگاه‌ها توضیحات تکمیلی اختصاصی نیز ارائه شده است. همچنین، اتاقک میزبانان نشان‌دار را به دسته‌های تأییدشده و مهمان‌نواز تفکیک‌ کرده تا مسافران بتوانند راحت‌تر اقامتگاه خود را انتخاب کنند.

برخی اقامتگاه‌های اتاقک برچسب پیشنهادی و گارانتی‌شده دارند که اتاقک آن‌ها را تأیید می‌کند. با استفاده از فیلترهای جست‌وجو، مسافران می‌توانند قیمت، محل، محبوبیت و برخی ویژگی‌های دیگر را فیلتر کنند. درنتیجه، با سرعت بیشتری می‌توانند اقامتگاه مدنظرشان را پیدا کنند.

امکان جست‌وجوی اقامتگاه‌ها براساس نام استان و شهر، هم به فارسی و هم به انگلیسی وجود دارد. افزون‌براین، اگر مشتری از اقامتگاهی راضی بود، می‌تواند آن را به دوستان و آشنایانش معرفی کند و از تخفیف ویژه‌ی اتاقک بهره‌مند شود. اپلیکیشن اتاقک بخش «اتاقک پلاس»، شبکه‌ی آنلاین محتوایی گردشگری را نیز راه‌اندازی کرده است.

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

محل تبلیغات اختصاصی

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

محل تبلیغات اختصاصی

جایگاه تبلیغات

محل تبلیغات اختصاصی

محل تبلیغات اختصاصی

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات