جایگاه تبلیغات

رزرو تبلیغات

درباره تبلیغات

مجله اینترنتی بازی نیوز پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی بازی است. مجله اینترنتی بازی نیوز متشکل از تیم تحریریه‌ی از بهترین نویسندگان حوزه‌ است و تلاش می‌کند تا اخبار بازی، بررسی بازی، نقد و بررسی مقالات، تحلیل حوزه‌ی بازی را تهیه و در اختیار مخاطب خود قرار دهد. مجله اینترنتی بازی نیوز مورد اعتمادترین و تاثیرگذارترین مجله خبری برای رویدادهای علاقمندان بازی‌های ویدیویی است و تلاش می‌کند رویدادهای حوزه‌ی بازی را نیز از زیر ذره‌بین خود بگذراند.

رزرو تبلیغات بنری

در تعیین مکان قرار گیری تبلیغات در مجله اینترنتی بازی نیوز تلاش شده است تا بنرهای در دیدرس مخاطب قرار گیرند و ابعاد آن‌ها نیز بصورت استاندارد و مناسب در نظر گرفته شده است تا حداکثر بهره‌وری را داشته باشند. درصورت تمایل برای رزو بنرهای تبلیغاتی مجله اینترنتی بازی نیوز درخواست خود را به آدرس ایمیل Info@bazi-news.com ارسال کنید. برای مشاهده مشخصات بنرها و موقعیت‌های تبلیغاتی مجله اینترنتی بازی نیوز نیز می‌توانید به ایمیل shayagostariranianart@gmail.com ارسال کنید

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، مجله اینترنتی بازی نیوز بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا حداکثر بهره‌وری را داشته باشند.

مشخصات بنرها برای تبلیغات

بنرهای تبلیغاتی مجله اینترنتی بازی نیوز باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند، اما در عوض می‌توانید بنر ها را تبدیل به عکس با فرمت های jpeg و jpg با رزولوشن ۵۰۰۰ پیکسل در اختیار مجله اینترنتی بازی نیوز قرار دهید.

محل تبلیغات اختصاصی

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

محل تبلیغات اختصاصی

جایگاه تبلیغات

محل تبلیغات اختصاصی

محل تبلیغات اختصاصی

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات

جایگاه تبلیغات